SDS TUG OF WAR CHAMPIONSHIP Kaunas 2022 – virvės tempimo čempionatas

SDS TUG OF WAR CHAMPIONSHIP Kaunas 2022 – virvės tempimo čempionatas

Resultatai ONLINE

Nuoroda į renginį: https://fb.me/e/28y3hRSJR

Po ilgos pertraukos į Lietuvą grįžta šunų jėgos sporto entuziastų pamėgta sporto šaka – virvės traukimas, kitaip dar žinoma kaip Tug Of War (TOW).
Šį kartą ne kaip dalis jėgos sporto fiestos, bet kaip individualios varžybos, kurių metu išsiaiškinsime pačius stipriausius ir atkakliausius.
Kiekvienais metais Stiprius šunis pamatyti galima Lietuvos Sveikatos Mokslų universiteto Veterinarijos akademijos studentų atstovybės organizuojamoje šventėje – „Šeimos savaitgalio su augintiniais“, šie metai ne išimtis – susitikim ir išsiaiškinkime, kas stipriausias 💪
Varžybos vyksta etapais. Šunys per nustatytą laiką laimėję prieš porininką pereina į kitą etapą. Jei abu šunys poroje išlaiko virvę iki nustatyto laiko pabaigos, skelbiamos lygiosios ir abu šunys keliauja į sekantį etapą.
Pirmąjame etape visi varžybose užsiregistravę šunys 5 minutes traukia virvę porose. Kiekviename sekančiame etape laiko norma ilgėja +5 min.
Pvz.:
I etapas – virvės laikymo laikas 5 min.
II etapas – virvės laikymo laikas 10 min.
III etapas – 15 min.
ir t.t.
Pusfinalis prasideda tuomet, kai svorio grupėje lieka 3-4 šunys.
Finale pusfinalio šunys varžosi dėl I-III vietos savo svorio grupėje.

Pats TUG of WAR yra sena rungtis, užimanti didelę dalį mūsų jėgos sporto. Ją su nostalgija prisimena visi šunų  jėgos sporto senbuviai Lietuvoje, tad norint atgaivinti šią gražią tradiciją TOW čempionate jėgos sporto veteranai (>7 metų)  registruojami nemokamai (būtina išankstinė registracija).

Išsamios varžybų taisyklės:

TUG OF WAR taisyklės