STIPRŪS ŠUNYS garsiai apie švietimą

Klaidinanti informacija penktokų vadovėlyje

„Kreipiamės į Jus dėl informacijos, pateikiamos vadovėlyje:
Edvardas Baleišis, Rimvyda Dagienė, Kęstutis Grinkevičius, Alvida Lozdienė. Eureka 5. Gamtos mokslų vadovėlis. 2 d. V kl.
Minėto vadovėlio turinyje pateikiami šunų veislių aprašymai, kurie ne tik yra netikslūs ir klaidingi, bet ir kurstantys visuomenės priešiškumą bei nesantaiką. Melagingame turinyje nurodomos klaidingos konkrečios veislės – amerikiečių Stafordšyro terjerai, savybės ir paskirtis, su kuria nesutiktų jokia kinologinė organizacija. Continue reading „STIPRŪS ŠUNYS garsiai apie švietimą“


2 % gyventojų pajamų mokesčio skirkite mums

Skirkite 2% GPM

Iki 2017 m. gegužės 1 d. viešajai įstaigai STIPRŪS ŠUNYS Jūs galite skirti 2% gyventojų pajamų mokesčio.

Šis 2 procentų GPM mokestis panaudojamas mūsų veiklos vystimui. Jums tereikia užpildyti  FR0512 formą, tam, kad 2 procentai nuo Jūsų uždirbtų pajamų mokesčio būtų skirti švietimo, kaniterapijos bei jėgos sporto populiarinimui. Jums tai nieko nekainuoja, išskyrus laiką, o mums tai yra itin didelė parama.

Continue reading „Skirkite 2% GPM“


Esame Stiprūs Šunys

Kaip žinia,  pats tikriausias  vidinės stiprybės požymis yra nuoširdus atsidavimas kitam žmogui ar veiklai.

Diena iš dienos atrandame save ne tik šunų jėgos sporte,  sporto varžybų organizavime, bet ir visuomenės švietime bei kaniterapijoje. Padedam tiek neįgaliesiems, tiek ir socialinės rizikos grupės vaikam bei paaugliam.

Glaudžiai bendradarbiaudami su nevyriausybinėmis ir kitomis organizacijomis, kuriame stiprų ryšį tarp šuns ir galimai socialinę atskirtį patiriančių žmonių. Ugdome ir mokome jaunuosius būsimus kinologus, „skiepydami“ jiems savimonę ir meilę gamtai bei atsakomybę prieš gyvą organizmą.

Mūsų savanorių ratas nuolat plečiasi ir didėja, o iš vienos trapios, bet skaidrios idėjos žingsns po žingsnio tampame organizacija, kuruojančia savo veiklą Kaune, Vilniuje bei žaliuosiuose Druskininkuose.
moony3
Tad malonu susipažinti,
mes – Stiprūs Šunys!

Skirkite 2% GPM